home home home
Pijawki, hirudoterapia, leczenie pijawkami, stawianie pijawek, pijawki Kraków. Psycholog Kraków,psychoterapia Kraków,psychoterapeuta Kraków,depresja,nerwica,psycholog dziecięcy Kraków. Terapia uzależnień Kraków, leczenie uzależnień Kraków. Dietetyk Kraków, dietetycy Kraków, dieta Kraków, diety Kraków, odchudzanie Kraków, gabinet dietetyczny, lekarz dietetyk, centrum odchudzania Kraków. Food Detective, nietolerancja pokarmowa. Refleksologia Kraków, refleksoterapia Kraków. Masaż Kraków, masaże Kraków. Fizjoterapia Kraków, fizykoterapia Kraków, rehabilitacja Kraków. Badanie żywej kropli krwi. Leczenie ziołami, naturalne leki, zioła lecznicze. Bioenergoterapeuci, bioenergoterapia, bioterapia. Œwiecowanie uszu, konchowanie uszu, woskowanie uszu.

Dietetyk, zdrowa dieta, skuteczne diety, dietetycy


mgr Dominika Oliwa - dietetyk

  d.oliwa@medycyna.krakow.pl

Absolwentka kierunku dietetyka na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się profilaktyką oraz dietoterpią chorób żywieniowo - zależnych. Szczególnie interesuje się problematyką żywienia chorych z przewlekłą chorobą nerek w tym dializowanych, a także po przeszczepieniu.

Cały czas podnosi swoje kwalifikację biorąc czynny udział w różnych branżowych szkoleniach i konferencjach.

Do każdego pacjenta ma podejście indywidualne, skupiając się na długotrwałym efekcie terapii.


Kinga Pieleszko

  k.pieleszko@medycyna.krakow.pl

"Jesteś tym, co jesz" - te słowa nabrały dla mnie szczególnego znaczenia, gdy zdecydowałam się wybrać studia Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym. Fascynacja procesami zachodzącymi w naszych organizmach towarzyszyła mi od zawsze. Jednakże podczas studiów zaczęłam jeszcze mocniej zagłębiać się w ocenę tego jak to, co jemy wpływa nie tylko na nasze ciało ale i umysł oraz ducha. Odkryłam, że cudem organizmu ludzkiego jest osiągnięcie równowagi pomiędzy tymi sferami. Obecnie, kształcąc się również jako naturoterapeuta, skupiam się na zachowaniu tej wspaniałej harmonii.

Zapewniając Ci możliwość wyboru zrównoważonej i dobrze zbilansowanej diety, dbam także o Twój komfort psychiczny. Pomagam Ci wyleczyć się z kompleksów i w pełni zaakceptować swoje ciało. Daję Ci wskazówki, które pozwalają zmienić Twoje życie na lepsze i zdrowsze. Jestem tu po to, aby wskazać Ci drogę, którą należy podążać w kierunku wymarzonej sylwetki i zdrowia. Prawidłowa dieta jest bowiem kluczem do profilaktyki wielu dolegliwości, a także nieodzownym elementem leczenia chorób - nie tylko cywilizacyjnych.


Zadzwoń i zarejestruj się już dziś !!!
Kontakt i rejestracja

Umożliwiamy również kontakt z lekarzem za pośrednictwem naszej strony WWW.
Wypełniając ankietę na temat dolegliwości i obecnego stanu zdrowia przekazujesz nam informacje będące podstawą procesu diagnozowania. Lekarz odbierając Twoje zgłoszenie bedzie starał się znaleźć przyczynę dolegliwości poprzez zadawanie dodatkowych pytań lub przekierowania zgłoszenia do specjalisty z danej dziedziny.
Założeniem tej formy kontaktu z pacjentem jest możliwość postawienia prawidłowej diagnozy na podstawie zespołu objawów chorobowych lub zaproszenia na wizytę w przypdaku braku pewności co do przyczyn dolegliwości. Po postawieniu diagnozy lekarz ustala z pacjentem drogę leczenia.
Wszystkie podawane dane są dla nas poufne.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu dostępne są : ustalanie terminu wizyty, kontakt przez formularz
Copyright 2007 (c) Nature and Medicine
wykonanie: mediacreation